Wygodna i sprawna praca z kompaktową ładowarką Case IH Farmlift 525!

Wygodna i sprawna praca z kompaktową ładowarką Case IH Farmlift 525!

Ładowarki teleskopowe Case IH Farmlift to sprzęt zaprojektowany z myślą zarówno o większych, jak i mniejszych gospodarstwach. Świetne parametry pozwalają na usprawnienie i optymalizację codziennych zadań. Bezawaryjna praca, zmniejszenie kosztów eksploatacji i wygoda to tylko kilka z wielu zalet ładowarek teleskopowych Case IH Farmlift.

Model 525 to przede wszystkim niewielkie rozmiary przy zachowaniu najwyższych możliwych parametrów. Jego szerokość to zaledwie 1,8 m i wysokość poniżej 2 m. Maksymalny wysięg wynosi 5,7 m, a udźwig 2500 kg. Farmlift 525 wyposażono w pompę hydrauliczną o wydatku 80 l/min, natomiast silnik z turbosprężarką o mocy 74 KM idealnie nadaje się do maszyny o tak krótkim promieniu skrętu, który wynosi 3,4 m. Pomimo niskoprofilowej kabiny, w modelu 525 można znaleźć́ to samo wyposażenie, co w większych maszynach z tej samej serii Case IH, przy zachowaniu prawie niezmienionej widoczności. Jeżeli chodzi o chwytak - jego kąt zrzutu to 118°, a całkowity kąt obrotu 129°

Lista zalet naszych ładowarek jest długa. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową specyfikacją na stronie internetowej www.caseih.com. Ostatnimi czasy do współpracy z nami, dołączyły nowe firmy, którym zależy na pracy na najwyższym poziomie. Wybierz ładowarkę teleskopową Case IH Farmlift 525 i przekonaj się sam, jak przyjemne mogą być codzienne obowiązki!

Czytaj inne