W gospodarstwie Pana Damiana Bączyka też już pracuje ładowarka Farmlift!

W gospodarstwie Pana Damiana Bączyka też już pracuje ładowarka Farmlift!

Ładowarki teleskopowe Case IH Farmlift, dzięki szerokiej gamie modeli dostosowane są do pracy w dużych przedsiębiorstwach, ale także w gospodarstwach rolnych zarówno tych większych, jak i mniejszych. Właścicielem gospodarstwa, które nie wyobraża sobie codziennej pracy bez ładowarki Case IH Farmlift 525 jest to prowadzone przez Pana Damiana Bączyka (Łobez, woj. wielkopolskie).

Pan Damian Bączyk jest właścicielem gospodarstwa rolnego, które ukierunkowane jest od samego początku na produkcję mleczną oraz od niedawna na hodowlę bydła opasowego. Na 70 ha stoją dwie obory, jedna od początku istnienia dostosowana do bydła mlecznego, druga - nowa przystosowana do bydła opasowego. Całe gospodarstwo liczy ok. 45 sztuk krów dojnych i ok. 50 sztuk opasów, cielaków i jałówek. Filarami tej działalności jest przede wszystkim pełne zaangażowanie właściciela w pracę i rozwój, dlatego potrzebuje On odpowiedniego sprzętu, jakim jest ładowarka teleskopowa Case IH Farmlift 525.

Seria ładowarek Case IH Farmlift spełnia wszystkie potrzeby, jakich się od nich oczekuje. W tym przypadku, najlepiej dopasowanym modelem do gospodarstwa okazał się najmniejszy proponowany, czyli 525. Jego moc wynosi 74 KM, posiada 4-cylindrowy silnik z układem wtrysku paliwa Common  Rail. Ale co najważniejsze, jego szerokość to zaledwie 1,8 m, która pozwala na swobodne wjeżdżanie przez bramę obory oraz poruszanie się po niej. Pan Damian Bączyk będący zarówno właścicielem, jak i operatorem ładowarki Farmlift przyznaje, że największą zaletą jest jej zwinność i szybkość pracy, które pozytywnie wpływają na pracę całego gospodarstwa. Jak mówi sam właściciel: „Ładowarką teleskopową Case IH Farmlift pracuję codziennie. Można ją wykorzystać do wielu prac przez cały sezon. Nasz model 525 pracuje głównie przy załadunku i rozładunku. Jednak przydał się także w pracach związanych z budową nowego budynku pod hodowlę bydła opasowego. Nie wyobrażam sobie codziennej pracy w moim gospodarstwie bez ładowarki teleskopowej Case IH Farmlift”.

Współpracę naszego Klienta i marki Case IH podsumowuje Robert Turek, Case IH Area Sales Manager: „Ładowarka Farmlift 525 pracuje u Pana Damiana Bączyka od 2016 roku. Można powiedzieć, że jest On jednym z pierwszych Klientów, którzy pracują naszą ładowarką. Zakupił ją w firmie Agromep S.A., subdilera autoryzowanego dilera Case IH Agro-Rami. Cieszymy się, że nasz sprzęt spełnił wszystkie oczekiwania Pana Damiana oraz że sprawdza się doskonale w Jego gospodarstwie”.

Przykład Pana Damiana Bączyka potwierdza, iż ładowarki teleskopowe Case IH Farmlift dostosowane są do każdej pracy i znajdują zastosowanie zarówno w prężnie działających przedsiębiorstwach, jak i w rodzinnych gospodarstwach. Jesteśmy dumni, że nasz sprzęt pozwala zmagać się z trudami codziennej pracy w tak wielu przedsiębiorstwach i gospodarstwach rolnych.

Czytaj inne