Pan Bogdan Boryło również postawił na ładowarki Case IH Farmlift.

Pan Bogdan Boryło również postawił na ładowarki Case IH Farmlift.

Prywatne przedsiębiorstwo prowadzone przez Pana Bogdana Boryło również postawiło na sprawdzone rozwiązania marki Case IH. Gospodarstwo znajduje się w Dobkowicach (woj. podkarpackie) i zajmuje ok. 1000 ha, na których uprawiane są głównie zboża. Od 2017 roku w codziennych pracach Panu Bogdanowi oraz Jego pracownikom pomaga ładowarka teleskopowa Farmlift 935. Model ten idealnie sprawdza się przy wszystkich wykonywanych pracach załadunkowych i przeładunkowych.

Do zakupu ładowarki teleskopowej Farmlift Pana Bogdana skłoniła przede wszystkim świadomość, iż sprzęt marki Case IH sprawdza się w ciężkich warunkach, a obsługa serwisowa jest zawsze do usług. Farmlift nie jest pierwszą maszyną marki Case IH zakupioną do tego gospodarstwa. Pracują tu także Farmall 105 A, Optum 270, kombajn Axial-Flow 8010 oraz Puma 220.

W przypadku tego przedsiębiorstwa czynnikiem, który zaważył na wyborze tego konkretnego modelu był duży zasięg wysięgnika, który wynosi aż 9,1 m. Do tego oferowane jest także 3,5 ton udźwigu. Moc znamionowa wynosi aż 121 KM, natomiast moc maksymalna to 133 KM. Farmlift, który pracuje w gospodarstwie Pana Bogdana posiada pompę zębatą 120 l. Jednak najnowsze modele 935, które wychodzą z fabryki Case IH można zamawiać już z hydrauliczną pompą tłoczkową o zmiennej objętości skokowej, która wcześniej oferowana była tylko w modelach 635 oraz 742.

Nasze ładowarki pozwalają na poprawę efektywności i optymalizację wykonywanych zadań. Potwierdza to właściciel przedsiębiorstwa, Pan Bogdan: „Główne cechy, które należy podkreślić opisując ładowarkę teleskopową Farmlift 935 to mocny silnik, niskie spalanie oraz duży udźwig. Te trzy zalety pozytywnie wpływają na pracę naszego przedsiębiorstwa. Ładowarka Farmlift 935 sprawdza się w trudnych warunkach przy ciągłej eksploatacji. Obecnie przeładowała 15 000 ton”. Dodatkowym atutem jest także rozstaw osi wynoszący 3 m, który zapewnia doskonałą stabilność maszyny oraz niewielki promień skrętu równy 3,91 m. Pozwala to na oszczędzanie czasu przy manewrowaniu maszyną i uzyskanie większej dokładności. Bezpieczeństwo pracy zapewnia także niski środek ciężkości, który zwiększa stabilność ładowarki podczas pracy na nierównym terenie.

Ładowarkę teleskopową Case IH Farmlift 935 Pan Bogdan Boryło zakupił u autoryzowanego dealera marki Case IH, w firmie FHU Kisiel, która obsługuje południowo-wschodnią część Polski.

Jak mówi Tomasz Koperski, Case IH Product Marketing Manager Poland: „Wszystkie modele Farmlift odznaczają się doskonałą widocznością, niskim poziomem hałasu i wyjątkową ergonomią. Wyposażono je także we wzmocnione ramy, które zwiększają bezpieczeństwo podczas pracy. Wysięgnik zaprojektowany jest z myślą o maksymalnej sztywności i stabilności, aby wszelkie prace załadunkowe i rozładunkowe były wykonywane bezpiecznie, ale i solidnie.”

Marka Case IH jest dumna, że i ta ładowarka teleskopowa Farmlift tak idealnie sprawdza się przy pracy w kolejnym gospodarstwie.

Czytaj inne