Odkryj zalety ładowarek teleskopowych Case IH Farmlift z modelem 735!

Odkryj zalety ładowarek teleskopowych Case IH Farmlift z modelem 735!

Ładowarki teleskopowe Case IH Farmlift to 6 modeli zaprojektowanych tak aby zaspokoić wszystkie potrzeby i wymagania. Najwyższej jakości części i wykonanie sprawiają, że codzienne prace w gospodarstwie wchodzą na zupełnie inny poziom. Zarówno duże jak i mniejsze gospodarstwa znajdą maszynę idealną dla siebie, dzięki szerokiemu wyborowi modeli i parametrów.

Ładowarka Farmlift 735, na równi z innymi modelami, posiada wysięgnik stworzony, aby zwiększyć wydajność przeładunku. Jego maksymalna sztywność i stabilność oraz system zapobiegający przewróceniu się ładowarki, zapewniają maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy. Podstawowe parametry to udźwig do 3500 kg, maksymalny wysięg 7,0 m, maksymalna moc silnika 133 KM oraz przekładnia 4x3 Powershift. Krótkie czasy cyklu poszczególnych działań ładowarki i najwyższa opłacalność są możliwe dzięki niezwykle wytrzymałym pompom zębatym. Model 735 wyposażony jest w pompę CCLS o wydatku 140l/min. W kabinie, wyjątkowy komfort zapewnia luksusowy fotel z opcjonalnym zawieszeniem pneumatycznym.

Poszczególne ładowarki różnią się specyfikacją, ale dzięki temu są dostosowane do różnych wymagań w gospodarstwach. Jednak wszystkie cechuje najwyższa jakość i zastosowanie innowacyjnych technologii. Dokładne parametry i opisy sprzętu znajdują się na naszej stronie internetowej www.caseih.com. Zachęcamy również do zapoznania się z projektem poświęconym powyższej linii ładowarek, podczas którego do grona posiadaczy maszyn dołączyło kilka firm. Na stronie http://farmlift.pl/ można między innymi poczytać wypowiedzi i opinie osób zarządzających tymi firmami.

Czytaj inne