Ładowarki Case IH Farmlift zaprezentowane z nowej strony

Ładowarki Case IH Farmlift zaprezentowane z nowej strony

Zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy ładowarki teleskopowe Farmlift aby spełnić wymagania dzisiejszego rolnictwa - małych gospodarstw oraz dużych przedsiębiorstw. Bez względu na to co potrzebujesz, Farmlift jest do Twoich usług. Niezależnie od wybranego przez Ciebie modelu, wiesz że możesz liczyć na wysoki komfort prac, krótki czas załadunku i szybkość wykonywanych czynności. 

Marka Case IH od początku troszczy się o potrzeby wszystkich właścicieli każdego gospodarstwa, a linia ładowarek teleskopowych Farmlift kontynuuje tę tradycję. Wszędzie tam, gdzie trzeba załadować ziarno, przenieść worki, ułożyć stos bel lub przeładować obornik lub jakikolwiek inny materiał w gospodarstwie, ładowarki teleskopowe Farmlift marki Case IH wnoszą te same korzyści, jakich z przyzwyczajenia oczekujesz od ciągników i maszyn do zbiorów marki Case IH. Linia ładowarek Farmlift, obejmująca sześć modeli o udźwigu w zakresie od 2500 do 4200 kg i maksymalnej wysokości podnoszenia 9,1 m, odznacza się tymi samymi cechami, które sprawiają, że każda maszyna spod znaku Case IH jest warta swojej marki wytrzymałość, niezawodność pracy w połączeniu z wielką mocą, prędkością i zwrotnością. 

Seria ładowarek Farmlift spełni wszystkie potrzeby. Możesz wybierać: od niewielkiego modelu 525 o szerokości zaledwie 1,8 m i wysokości poniżej 2 m, aż do wydajnego 742 o maks. udźwigu 4200 kg i 935 o ogromnym wysięgu 9,1 m, a także wiele modeli pośrednich. Serię zaprojektowano i wykonano w taki sposób, aby zaspokoić różne potrzeby współczesnych rolników – od właścicieli mniejszych gospodarstw aż po właścicieli ogromnych firm. Jakikolwiek model wybierzesz, wiesz, że możesz liczyć na najwyższą wygodę pracy, krótkie czasy załadunku i błyskawiczną reakcję maszyny.

Czytaj inne