Ferma Trzody Chlewnej Zieliniec z ładowarką Case IH Farmlift na pokładzie.

Ferma Trzody Chlewnej Zieliniec z ładowarką Case IH Farmlift na pokładzie.

Ładowarki teleskopowe Case IH cechuje przede wszystkim wszechstronność zastosowania. Wybór sześciu modeli od 74 do 146 KM umożliwia idealne dopasowanie do pracy w każdym gospodarstwie. Nasze ładowarki pracują w prężnie działających przedsiębiorstwach, gdzie stykają się z wieloma wyzwaniami, ale także w gospodarstwach rolnych ukierunkowanych na każdego rodzaju produkcje. Niezależnie od rodzaju działalności, czy jest to produkcja roślinna, czy zwierzęca ładowarki Case IH Farmlift znajdą swoje zastosowanie.

Ferma Trzody Chlewnej Zieliniec (woj. wielkopolskie) to rodzinna firma zajmująca się głównie hodowlą trzody chlewnej. Obejmuje ok. 350 ha, na której oprócz hodowli uprawiane są także zboża, kukurydza, rzepak i buraki cukrowe. Jednak gospodarstwo nastawione jest głównie na produkcję zwierzęcą, posiadają ok. 600 loch (hodowla w cyklu zamkniętym). Właścicielem gospodarstwa jest Pan Maciej Waszak. Od lipca 2018 działania w gospodarstwie wspomaga ładowarka teleskopowa Case IH Farmlift 742, która przepracowała ok. 600 motogodzin. Ten wydajny model o maksymalnym udźwigu wynoszącym 4200 kg oraz maksymalnym wysięgu do 7 m doskonale sprawdza się przy pracach taki jak załadunek i przeładunek zboża, załadunek obornika oraz wszelkie prace transportowe wykonywane nie tylko w gospodarstwie, ale także w magazynie zboża i suszarni. Farmlift 742 zapewnia najwyższą wygodę pracy, szybką reakcję, a także krótki czas załadunku pozwalający na zwiększenie wydajności gospodarstwa. Wnętrze ładowarki Farmlift kryje w sobie także moc, której potrzebujesz, a w tym wypadku moc maksymalna wynosi 146 KM. Maszyny wyposażone są również w doskonały układ hydrauliczny, który pozwala uzyskać maksymalną wydajność i moc. Model ten wyposażony jest w standardzie w pompę CCLS.

„Do zakupu ładowarki teleskopowej Case IH Farmlift 742 skłoniła nas znajomość marki oraz bliskość serwisu. W swojej flocie posiadamy także ciągnik Case IH Maxxum  125. Ładowarką marki Case IH pracujemy po raz pierwszy, jednak po tych kilku miesiącach wiemy, że był to bardzo dobry zakup. Główne zalety, które powinniśmy wymienić to:

  • łatwa i nieskomplikowana obsługa,
  • zwinność,
  • moc, którą naprawdę czuć!”

- opowiada właściciel ładowarki, Pan Maciej Waszak. Sprzęt obsługiwany jest przez kilku dobrze przeszkolonych operatorów. Zakup dokonany był przy współpracy z autoryzowanym dealerem marki Case IH, firmą Agro-Rami obsługującą województwo wielkopolskie.

Jak mówi Tomasz Koperski, Case IH Product Marketing Manager Poland: „Serię ładowarek teleskopowych Case IH Farmlift zaprojektowano tak, aby zaspokoić różne potrzeby współczesnych rolników. W tym przypadku najbardziej odpowiedni okazał się model 742, który doposażyć można w luksusowo wyposażoną kabinę lub układ klimatyzacji (dostępny opcjonalnie w każdym modelu).”

Marka Case IH jest dumna, iż tak wielu przedsiębiorców wybiera nasze rozwiązania do swojego gospodarstwa. Każda firma codziennie zmaga się z nowymi wyzwaniami, dlatego powinna postawić na sprzęt najlepszej klasy. Cieszymy się, że dla kolejnego Klienta była to marka Case IH i ładowarka teleskopowa Farmlift.

Czytaj inne